Menü
Sepetiniz

Amerikan Servisler

Bu amerkan servisin renginde grinin farklı tonları arasında geçiş sağlanmıştır ve üzerinde etno-Modern tarzda desenler bulunmaktadır. Farklı ve özenli, iç açıcı sofralar kurmak için ideal. Paket içeriği 2 adet 30x45 cm (±1 cm) boyutlarında dikdörtgen formda amerikan servisi olacak şekildedir. ..
30,00TL
Paket içeriği 2 adet 30x45 cm (±1 cm) boyutlarında dikdörtgen formda amerikan servisi olacak şekildedir.Ürün renginde kırmızını farklı tonları arasında geçiş sağlanmıştır ve üzerinde etno-Modern tarzda desenler bulunmaktadır. Islak bezle silinerek kolayca temizlenebilir, leke tutmaz malzemeden üreti..
30,00TL
Bu amerkan servisin renginde mavinin farklı tonları arasında geçiş sağlanmıştır ve üzerinde Etno-Modern tarzda desenler bulunmaktadır. Farklı ve özenli, iç açıcı sofralar kurmak için ideal. Paket içeriği 2 adet 30x45 cm (±1 cm) boyutlarında dikdörtgen formda amerikan servisi olacak şekilde..
30,00TL
Ürün renginde mavinin farklı tonları arasında geçiş sağlanmıştır ve üzerinde etno-Modern tarzda desenler bulunmaktadır. Farklı ve özenli, iç açıcı sofralar kurmak için ideal. Paket içeriği 2 adet 30x45 cm (±1 cm) boyutlarında dikdörtgen formda amerikan servisi olacak şekildedir.Islak bezle sil..
30,00TL
45cm*30cm Elde yıkamaya uygundur Servis deseni ile üzerinde yer alan yemek takımlarınıza zarif ve şık bir görünüm verecek  Dikdörtgen Amerikan Servisi ile küçük bir dokunuşun neleri değiştirdiğine şahit olun...
30,00TL
38cm*38cm Nemli bez ile silinebilir Servis deseni ile üzerinde yer alan yemek takımlarınıza zarif ve şık bir görünüm verecek  Yuvarlak Amerikan Servisi ile küçük bir dokunuşun neleri değiştirdiğine şahit olun...
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)