Menü
Sepetiniz

Site Güvenliği

Shoko.com.tr sisteminde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruzdecorvizyon.com'un alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki  gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sistemimizdeki
 her sayfa, EV SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.Sitemizdeki tüm sayfaların adres bölümünün ''https://'' ile başladığını ve yeşil güvenlik bandını içerdiğini göreceksinizBu yaptığınız işlemin tamamen güvenli ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgüçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Decor Vizyon güvenli ödeme sistemi; ulaslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından da denetlenmektedir.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedirSSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda  tüm bankaların kredkartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

shoko.com.tr bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadırHer konuda sorularınız için bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil her gün 05xx xxx xx xx numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.